Je krásnější než kdy dřív

Ačkoli byla ještě nedávno na dně kvůli tomu, jak moc se spletla ve svém bývalém partnerovi Tomáši Hornovi (40), teď je zpěvačka a herečka Monika Absolonová (44) znovu nabita pozitivní energií.

A jelikož své profily na sociálních sítích pravidelně zásobuje aktuálními fotkami, nemohli si toho nevšimnout ani její příznivci. Ti ji zahrnuli chválou poté, co ukázala, jak jí to moc sluší.

A hodně je potěšilo i to, když se jim svěřila, že je momentálně velmi spokojená. „Nevím, co se stalo, ale je mi fakt dobře,“ prozradila Absolonová během svého živého vysílání.

Pozitivní přístup k životu a dobrá nálada Moniku Absolonovou zdobí možná i proto, že za poslední měsíce shodila pár kilo, a díky tomu vypadá nejméně o 5 let mladší. I když ji ale za její postavu hodně žen pochválilo, zpěvačka se drží nohama na zemi.

„Jste velmi hodní, ale bude mi už 45 let, to sakra za nic neschováte,“ prozradila s úsměvem na tváři. Faktem ale je, že od té doby, co se v médiích objevilo, že se rozešla S Tomášem Hornou, vypadá rozhodně nejlépe a to je dobře.

Zaslouží si, aby byla šťastná a spokojená. Ideálně brzy po boku nějakého muže, který si jí bude vážit a bude k ní vždycky upřímný.

reklama
reklama

Komentáře