Můj čas na kafíčko

Je Lewandowská zamilovaná do kolegy?

Přestal už mladičkou herečku herec ze ZOO bavit, a vymění ho?

Je to jen pár týdnů,  co se herečka ze seriálu Zlatá labuť Simona Lewandowská (24) objevila poprvé ruku v ruce na veřejnosti s partnerem Goranem Maiellem (24), kterého známe ze seriálu ZOO.


Mnozí to brali jako potvrzení, že to ti dva spolu myslí opravdu vážně. Možná je ale vše trochu jinak. Herečka se prý během natáčení Zlaté labutě zakoukala do kolegy Marka Kristiána Hochmana (29). Dokonce se spolu snad měli jednou po natáčení i vypravit do víru noční Prahy.


Mark Kristián Hochman (29).

Půvabná herečka to prý bere jako přátelství, ale Hochman by se podle našich informací nebránil něčemu důvěrnějšímu. Dokonce se snad měl svěřit kolegům, že je připraveno Simonu bojovat. Šanci možná i má, neboť se ví, že Maiello hodně cestuje do Itálie, kde studuje.

Často tak Lewandowská zažívá chvíle odloučení a to pro ni není nic příjemého. Hochman se tak může stát její oporou, což postupně může přerůst v lásku. Uvidíme tedy, jak se tato mladická romance bude vyvíjet. Možných je více scénářů, a to bezpochyby i ten, že mu dá Simona najevo, že z toho nic nebude.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden