Je na spadnutí žhavý poměr se sexy Italem?

V blízkém okolí herečky Adély Gondíkové (45) kolují zvěsti o tom, že snad skrývá milence. Kdepak se s ním seznámila? Adéla se nyní podílí na připravovaném filmu Za oponou noci, který je v českoamerické produkci.

Zdá se, že se do někoho zakoukala právě během natáčení. Proslýchá se, že ji zaujal italský krasavec, herec Massimo Dobrovic (34). Není divu, že nedokázala odolat kouzlu charismatického herce, protože už jenom to, že se objevuje po boku takové zahraniční celebrity, pro ni musí být velkou výzvou.

Co na to ale její přítel, herec Jiří Langmajer (52)? Rozešli se snad už nadobro? Válka se vyostřila Není to tak dlouho, co se mluvilo o tom, že je to mezi Adélou a Jiřím na ostří nože. Spekulovalo se totiž, jestli se Langmajer neocitl opět ve starých kolejích.

Kdysi se totiž nemohl zbavit nálepky proutníka. Není divu, před lety se údajně zapletl s modelkou Petrou Faltýnovou (41) a potom i s herečkou Ivanou Jirešovou (41). Přitom byl stále ženatý s Kamilou Langmajerovou (49).

Manželství se mu proto rozpadlo. Poté, co se zapletl s Gondíkovou, veřejností se šířily zprávy o tom, že ta ho pravděpodobně dokázala konečně usměrnit. Teď se ale zdá, že ani jí se to nepovedlo, a Jiří tak patrně nikdy nezmění svoji povahu.

Údajně Gondíková už nemůže jeho manýry dále snášet. Nyní patrně dvojice drží rozchod v tajnosti pod pokličkou. Dočká se útěchy? Co má Gondíková nyní za lubem? Šušká se o tom, že se chce možná za svým potencionálním milencem odstěhovat do Itálie.

Zřejmě by jí tam Massimo dohodil nějaké kšefty, a ona by si tak mohla šťastně žít po jeho boku. Přilepší si ale Gondíková? Nikde nemá totiž zaručené, že se z romantické idylky nestane italská domácnost.

Pravděpodobně by pak lítaly talíře i vzduchem a oproti Jířimu by si asi zvláště nepolepšila, co se nátury týče. Nebude litovat svého rozhodnutí? Teď si Adéla nejspíš představuje svoji budoucnost růžově, ale nemusí to tak doopravdy být.

Co kdyby po krátké době zjistila, že jí živobytí s Dobrovicem na jihu nesvědčí, a chtěla by se tak vrátit zpět? Navíc nebude mít jednoduché, když se bude muset učit nový cizí jazyk. Pravděpodobně by na ni brzy zanevřelo i její blízké okolí a nebylo by jednoduché, aby jí vše jen tak prominuli.

Kdoví, jak by reagoval i Langmajer. Zaručeně by ale oba byli na stejné vlně po minulých aférkách. Uvidí se, jestli Adéla bude riskovat tento románek.

reklama
reklama