Moje sladké tajemství

Je postrachem silnic?

Herečku šokoval bezohledný řidič.

Herečka a moderátorka Eva Decastelo (43), známá ze seriálu Slunečná, je poslední dobou v jednom kole.

Natočila filmy Ženy a život a Promlčeno, moderuje, účastní se různých akcí. Do toho se musí starat o rodinu, především o dvě dospívající děti, které rozváží po školách a kroužcích.

Eva se otužuje, za volantem ale má ráda teplo.

Naboural ji a zbaběle ujel

Aby Eva všechno stíhala, potřebuje jezdit autem. Jaká je řidička? Všichni víme, jak někteří pánové – řidiči pohlíží na ženy za volantem, Eva ale rozhodně není postrachem silnic. Naopak sama má nepříjemnou zkušenost, když jí jistý řidič naboural auto a zbaběle z místa nehody ujel.

Velká rodina potřebuje velké auto.

To ale není vše. Kdysi, když jela na motorce, ji smetl řidič luxusního vozu a také odjel! „Toho řidiče jsem viděla, dokonce jsme se střetli pohledem. Jenže jakmile jsem se rozjela, stočil volant doprava a hodil mi tam ,myšku‘ a srazil mě na zem,“ popsala hrůzný zážitek herečka.

Raději bezpečné auto

Na motorky sice nezanevřela, ale přece jen i kvůli dětem dává přednost pohodlnému autu. Nyní se pochlubila mazlíkem, novinkou, Suzuki S-Cross. Co od auta Eva očekává? Předností je pro ni bezpečnost, protože jednak často vozí své dvě děti a také cestuje za prací po celé České republice.

Spolehlivé a hlavně prostorné auto je pro ni ideální. „Díky inteligentnímu pohonu všech kol se cítím bezpečněji a dokážu si jízdu více užít,“ prozradila herečka, která dokázala, že se v autech skutečně vyzná.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden