Je před nimi těžká manželská zkouška

Zvládnou spolu být i bez Ordinace, nebo půjdou od sebe?

Herecké manžele Zlatu Adamovskou (61) a Petra Štěpánka (72), kteří oba hrají v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, čeká možná nejtěžší období, které spolu kdy prožili. Ten, kdo je zná, ví jak náročnou zkoušku jim osud připravil a možná, že se i obává o budoucnost jejich vztahu.

Co si počnou bez práce?

Seriál, který je dlouhá léta zaměstnával a velice dobře živil, totiž zanedlouho zmizí z obrazovek. Za normálních okolností by to nebylo tak dramatické, ale situace ohledně koronavirové pandemie a jejich opatření z toho dělá něco, co může vážně poznamenat jejich manželství.

Říká se, že společná práce je hlavním motorem jejich vztahu.

Najednou se ocitnou v podstatě bez práce. A přestože si díky výdělkům z minulých let nejspíš nemusí dělat starosti o finance, přesto je to vážné. Až dosud totiž byli zvyklí velmi pracovat a společný čas plánovat měsíce dopředu.

Je jisté, že si ho potom uměli užít a případnými konflikty si nechtěli kazit vzácné volné chvíle. Jenže teď bude volna až nad hlavu a to je jedna z nejhorších věcí, která se může workoholikovi stát.

„Když chci odpočívat, uklízím a ráda pracuju na zahradě. I když jsme u more, tak dopoledne ležím, ale pak to nevydržím, Jsem neposeda. Maminka říkala, že má vrtuli v zadku,” říká o sobě Adamovská.

Uvidí na sobě najednou chyby?

Je tedy jasné, že nicnedělání není nic pro ní. A s uklízením dlouho nevystačí. Mohlo by se tak stát, že na povrch začnou vyplouvat věci, nad kterými až dosud mávla rukou, protože prostě neměla čas je řešit.

S Petrem spolu nikdy tolik času snad ani nestrávili a nebylo by divu, kdyby v takové situaci přišla krize. Ostatně nebyli by prvním párem, který současnou situaci prostě nedokázal zvládnout.

reklama
reklama

Komentáře