Je připravená na nový život

O MILENĚ STEINMASSLOVÉ (65) je známo, že to s  bývalým manželem neměla vůbec lehké. Teď jí došlo, kdo za to mohl, a snaží se o nápravu.

Úspěšná herečka Milena Steinmasslová (65), která září v nekonečném seriálu Ulice, je prý pořád zaneprázdněná. Sama přiznala, že ji práce baví, ale už v ní nemůže trávit tolik času jako dřív. Co za tím vězí? Její fanoušky mělo zaskočit, že se v Ulici objevuje už jen sporadicky.

Všichni si prý mysleli, zda za tím nejsou zdravotní problémy, se kterými se v minulosti potýkala. ,,Snad se jí nevrátily deprese, nebo nedejbože ještě něco horšího,“ komentuje jedna z jejích věrných fanynek.

Má zdravotní problémy?

Vše je ale úplně jinak, než všichni spekulovali. ,,Jsem na své práci závislá. Už od mých začátků jsem byla neustále na natáčení anebo na nějaké divadelní zkoušce. Kvůli tomu jsem i zanedbávala rodinu a vyvolala
tím rozvod s mým bývalým manželem,“ svěřila se slavná herečka.

V práci je pořád!

I v nekonečné Ulici byla donedávna skoro pořád. A pak jí došlo, že takhle to asi dál nepůjde, protože by se jinak uštvala. Přece jenom už není nejmladší a měla by se víc věnovat sama sobě a své rodině.

Možná by si tím, že trochu zpomalí, do života konečně přivolala i nějakou tu lásku, která se jí od rozvodu před více než deseti lety vyhýbá obloukem. Tehdy na tom byla velice špatně a nevěděla, zda se ještě dokáže někdy zamilovat.

Kameraman Roman Pavlíček (65) byl jediným mužem jejího srdce a po jeho odchodu se uzavřela do sebe a nikoho si k tělu raději nepouštěla. Přitom má ještě hodně co nabídnout. Pořád je to hezká žena a má spoustu nápadníků.

Bojí se, že nebude mít z čeho žít?

Důvod, proč ale herečka pořád dělá psí kusy, může být i jiný než jen zahánění smutku. Sama totiž moc dobře ví, že pokud jednou vystoupí z rozjetého vlaku, pak se do něj velice špatně naskakuje. Navíc je na všechno sama a potřebuje něco vydělávat. To se však nevylučuje s tím, že by měla ubrat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden