Je s ní jenom kvůli penězům?

Ačkoli se původně milenec Lucie Bílé (51) rozhodl nic ze svého soukromí nekomentovat, vlna nevole, která se proti němu a několikanásobné zlaté slavici zvedla, jej zřejmě donutila začít jednat.

Rozhodl se proto, zřejmě po dohodě se zpěvačkou, uvést věci na pravou míru a vysvětlit, proč si změnil jméno z Fejerčáka na Filipiho. Už před časem pohledný Radek (33) naznačil, že ho ke změně jména vedly špatné vztahy s biologickým otcem. Podrobnosti si však nechával dlouho pro sebe, když ale promluvil obrátilo se vše proti němu.

Bezdomovec a násilník

Bývalý fitnes trenér vypověděl, že svého otce už nechce nikdy v životě vidět, protože jemu i matce strašně ublížil. „Moje maminka musela spát s nožem pod polštářem, on ji hodně bil,“ vzpomínal Filipi s tím, že kromě násilí se musela rodina vyrovnat také nemalými dluhy, které jeho otec nadělal.

O jeho charakteru prý svědčí i skutečnost, že se ozval až po dlouhých 20 letech v okamžiku, kdy uviděl s kým jeho syn chodí. „Chce z toho jen vytřískat peníze, ale to nedopustím!“ je přesvědčený Radek.

Drsné varování z Ostravy

Poté, co si o sobě Roman Dvorský (53), otec Radka Filipiho, který si rovněž změnil jméno, přečetl nepěkné věci v médiích, rozhodl se reagovat. Nic z toho, co jeho syn uvedl, není prý pravda.

Navíc ještě dodal drsné obvinění, že jediný důvod, proč je Radek s Lucií Bílou, jsou peníze. „Myslím, že jde po prachách. Lucce bych chtěl vzkázat, ať si dává bacha,“ varoval slavici bezdomovec z Ostravy s tím, že jeho syn není férový. Otázkou je, kdo z těch dvou lže a kdo mluví pravdu.

reklama
reklama

Komentáře