Můj čas na kafíčko

Je smutná, protože jí utekl další chlap?

Můj čas na kafíčko

Přestože jí byl Josef Holomáč po rozchodu s Martinem Stropnickým velkou oporou, je jich přátelství údajně nedávno skončilo. Proč k tomu ale došlo?

Vypadali spokojeně, měli se rádi, jenže tomu je prý konec. Josef Holomáč (63) měl Veroniku Žilkovou (62) opustit. Vyměnil ji snad za jinou ženu stejně, jako to udělal exmanžel Martin Stropnický (66)?

Opravdové štěstí v lásce se bohužel herečce Veronice Žilkové (62), která momentálně hraje v seriálu ZOO, tak nějak vyhýbá. Když už si myslela, že toho pravého našla v hudebníkovi Josefu Holomáčovi (63), podle našich informací přišlo další zklamání.

Žilková na to chtěla jít pomalu, dokonale ho poznat, a teprve až poté o něm začít mluvit jako o své nové lásce. Holomáčovi to ale možná nestačilo, chtěl od začátku víc než jen přátelství a na tom

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden