Moje šťastná hvězda
Je šťastně zadaná?
Je šťastně zadaná?

Není to tak dávno, co se spekulovalo, zda je herečka a zpěvačka Kateřina Brožová (52) stále sama, nebo si našla nějakého tajného milence.

Všem pochopitelně zarytě tvrdila, že nikoho nemá. Nyní ovšem začíná vyplouvat na povrch, že to nebude tak úplně pravda. Už nějaký čas má randit s úspěšným a velmi bohatým podnikatelem.

Našla toho pravého?

Že by se Kateřina konečně dočkala? Podle některých kolegů a fanoušků má poslední dobou zářit jako sluníčko a dá se tak předpokládat, že do jejího života opravdu nějaký ten princ přece jenom vstoupil.

Jistě to ale nebylo jednoduché, Brožová byla totiž nějaký čas sama a je pověstná svou náročností vůči opačnému pohlaví. Čím ji nová láska dokázala tak zaujmout?

Majetek na prvním místě

Zlí jazykové tvrdí, že někdo, kdo je chudý jako kostelní myš, u ní nemá sebemenší šanci. Pokud tedy na ni chce někdo opravdu zapůsobit, rozhodně nemůže mít hluboko do kapsy.

Jestli je tedy pravda, že je novým objevem bohatý podnikatel, musí tedy být štěstím bez sebe. To, že má herečka ráda hezké a luxusní věci, tím se nikdy moc netajila. Možná i proto se vždy objevovala po boku samých vlivných mužů.

Je snad ženatý?

A to, že své lože už nesdílí sama, tak trochu propálila i na sociální síti. Nedávno se tam pochlubila snímky se sousedního Rakouska a nutno podotknout, že šlo o velmi romantické místo.

K tomu se herečka vyjádřila pouze slovy: „Pár kouzelných dní v Rakousku“. Proč se milencem ale nepochlubila? Dost možná za to může fakt, že je její nový přítel ženatý.

Nedávno se dokonce mluvilo o tom, že měla přebrat muže jedné ze svých kamarádek. Že by to byl právě on? Těžko říct.

Ať je to ale jakkoliv jedno je nejspíš jisté, po všech těch vztazích, kterými si prošla, se asi jen tak nebude chtít novou láskou ve společnosti chlubit.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz