Je svým zajíčkem jen proto, aby si neuřízla ostudu?

Vztahem s mladším milence, všechny šokovala!

To, co se dělo kolem vztahu herečky HANY GREGOROVÉ (63) a jejího mladého milence ONDŘEJE KOPTÍKA (32), by se dalo bez nadsázky nazvat mediálním divadlem. Láska jako trám, romantické zásnuby. Pak vše popřeli.

Bezmála čtyři roky po smrti milovaného manžela RADOSLAVA BRZOBOHATÉHO (†79) si populární herečka našla o 32 let mladšího milence. Jejich vztahu nezabránil ani fakt, že byl Ondřej Koptík tou dobou ženatý a měl dvě malé děti. Vztah, který mladý telefonní operátor „omylem“ prozradil na sociální síti, když zveřejnil společnou fotku s Gregorovou v zamilovaném objetí, ovšem budí pozornost i několik měsíců po té, co se o něm veřejnost dozvěděla.

Zejména syn Ondra tvrdí, že jeho tátu po boku mámy sotva někdo nahradí.

Mělo jít jen o povyražení

Donedávna reagovala Gregorová na veškeré dotazy ohledně nového partnera podrážděně. Nemohla najít zřejmě toho pravého. A vlastně ani Ondřej Koptík neměl být původně mužem, který byl měl zaujmout prázdné místo po jejím boku. „Jenže hned v první moment mi něčím připomínal Radka,“ svěřila se před časem vdova s tím, že původně mělo jít z její strany jen o povyražení na jednu noc. Koptík se u ní doma v Říčanech zjevil, když si ve firmě objednala někoho, kdo by jí zprovoznil internet. Kvůli internetu se ale Koptík vracel ještě několikrát a začal s údajně s Gregorovou flirtovat. „Když mi prozradil, kolik mu je, dokonce jsem propukla v hlasitý smích. Až mi tekly slzy,“ přiznala se smíchem. Koptík, jak sám přiznal, nikdy starší přítelkyni neměl, ale Gregorová ho naprosto okouzlila. Byl sice ještě stále ženatý, ale podle některých zdrojů už spolu s manželkou nějaký čas nežili. K tomu, aby tajil své city, neměl důvod. K prvnímu sexu se vlastně Gregorová nechala přemluvit od kamarádek, které jí říkaly, ať si užívá, že aspoň bude mít v domově důchodců na co vzpomínat. „Jenže když proběhl první sex, tak mi Ondřej začal vypisovat doslova litanie. Ale já odpovídala jen smajlíkem,“ doplnila Gregorová s tím, že tato hra způsobila, že po ní mladý muž začal stále víc šílet.

Skončí flirt svatbou?

Vztah, kterému nikdo nedával sebemenší naději, skončil překvapivě zásnubami ve velkém stylu. Došlo k nim na ledovci Hintertux v Tyrolsku. Při obědě Koptík zničehonic poklekl, vytáhl kus papíru a přečetl vyznání lásky, na nějž překvapená herečka reagovala nejprve šokem, slzami a nakonec kývla i na samotnou žádost o ruku. Inspiroval se snad Koptík u hereččina syna ONDŘEJE B. GREGORA (33), který si bral v létě svou dlouholetou přítelkyni TAŤÁNU KUCHAŘOVOU (28)? Ostatně už na zmíněné svatbě se přítomným novinářům svěřoval, jak hluboce herečku miluje a svatbu s ní nevylučoval. Netajil se ale nijak tím, že „všechno je na Hance“.

Hanka i její blízcí se zpočátku obávali, aby si veřejnost o Koptíkovi nemyslela, že je vyžírka.

Na bývalého nezapomněla

Ačkoli se cítila Gregorová šťastně, lidé v okolí se ni dívali skrz prsty. Nejenže lidem vadilo, že se po jejím boku objevuje mladší muž, ale vyčítali herečce, že zapomněla na manžela. To ona však popírá. „Rozhodně jsem na Radušku nezapomněla! Mluvíme o něm každý den a Ondra mě i doprovází k němu na hrob,“ uvedla herečka. „Neznamená to ale, že do smrti budu sedět doma a plakat, jak by si někteří lidé přáli,“ řekla. Sám Koptík v tom nevidí problém a k bývalému part- nerovi své vyvolené chová tu největší možnou úctu. Údajně měl dokonce při jedné z poslední návštěv hrobu Radoslava Brzobohatého tiše požádat o svolení, zda smí Hanku požádat o ruku. Jenže není to až moc okázalé divadlo? Před pár týdny se dokonce spekulovalo, zda se po zásnu- bách s novináři a fotografy v zádech, neschyluje k rozchodu. Jestli si Hanka neuvědomila, že ji její zajíček možná využívá ke své slávě, jak si mnozí myslí. Dokonce i její syn Ondra a dcera Rola prý ze vztahu moc velkou radost nemají. I když se Hanka s milencem na veřejnosti objevuje dál, už to není kolem takový humbuk. Možná si uvědomila, že někteří lidé ji spíš litují. A kdyby se s Ondřejem teď rozešla, dala by vlastně za pravdu všem, kteří ji varovali. Jistě by jí každý přál, aby našla muže, který ji vyvede ze samoty, ovšem je otázka, jestli právě o více jak 30 let mladší Koptík je tím pravým rytířem.

Dříve měla sice šmrnc, ale vážila o pár kilo víc a nenosila tak výrazné modely.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden