Je těhotná, ale hudebník se neraduje?

Poté, co se poznali, šlo vše velmi rychle. Zásnuby, za pár měsíců svatba a teď už se povídá, že spolu čekají dítě. Opravdu ale z toho mají oba radost?

Těhotenství bývá radostnou záležitostí. V očekávání má být údajně aktuálně i moderátorka Daniela Písařovicová (44). Její manžel Ondřej Brzobohatý (40) ale prý radostí do stropu neskáče!

Moderátorka Daniela Písařovicová (44) podle našich informací skrývá radostnou novinku. Měla by být těhotná, a zanedlouho se tak poprvé ve svém životě stane maminkou. Povídá se ale, že z toho nemá dvakrát radost její novomanžel Ondřej Brzobohatý (40).

Prý doufal, že si spolu budou ještě nějakou dobu užívat bezstarostného života. Dokáže změny plánu překousnout, nebo je snad možné, že od Písařovicové uteče? Daniela sice dělá vše pro to, aby na ní nebylo nic vidět, ale je tu spousta zajímavých skutečností, které

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden