Aneta Krejčíková: Je to definitivní. Konec!

Herečka Aneta Krejčíková (31) prožívala v posledních měsících krizi ve vztahu s Ondřejem Rančákem (38). Kdysi došlo i na zasnoubení, sympatická blondýnka se ale svatby nedočkala.

Herečku požádal její přítel Ondřej Rančák (38) o ruku přímo na jevišti během děkovačky. Uběhlo už však šest let, a stále nic. Místo toho Krejčíková coby dvojnásobná máma řeší daleko méně příjemné trable. Jak otevřeně přiznala, jsou dny, kdy to prostě už vůbec nezvládá.

Anetu Krejčíkovou znají diváci ze seriálu Ulice.

Ve vztahu s Rančákem už nevidí žádný smysl. Je čím dál tím víc přesvědčena, že nejlepším řešením, jak z této krize ven, bude definitivní rozchod. Krejčíková je z toho nešťastná, protože si uvědomuje, že nejvíc to zasáhne jejich dvě děti, na které zůstane úplně sama.

Krásná blondýnka sama určitě dlouho nezůstane.

Rančákovi ale přestala věřit, protože v minulosti bezostyšně flirtoval s jinými ženami, což odhalila díky SMS zprávám. Dávala mu ale stále další šance, protože děti zkrátka potřebují tátu. Jenže místo zlepšení šlo vše opačným směrem.

Krejčíková ztratila s přítelem trpělivost a nevidí už šanci, že se něco zlepší. Jestli svou polovičku opravdu opustila, zatím s jistotou nevíme. Ovšem pokud Krejčíková skončí sama, určitě to nebude na dlouho.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden