Moje šťastná hvězda

Je to jen její kamarád, nebo rovnou milenec?

Moje šťastná hvězda

Od první chvíle stál při Aničce její kolega a kamarád Milan Peroutka. Společnými silami toho dokázali už hodně. Že by byl on tím pravým?

Na první pohled vypadá ANNA SLOVÁČKOVÁ (26) jako silná žena, ve skutečnosti je ale prý uzlíček nervů. Nejčastěji pak ve chvíli, kdy ji přepadají obavy, že by se jí mohla vrátit rakovina.

Dva dlouhé roky sváděla Anna Slováčková (26) nerovný boj se zákeřnou rakovinou prsu. Chvíli to dokonce vypadalo, že nad ní získává nemoc převahu. Mladá hvězda Ordinace v růžové zahradě  se ale nedala a rozhodla se zkrátka přežít.

Nakonec se koncem roku 2020 dočkala zprávy, v níž tajně doufala – rakovina je pryč! Bohužel každý, kdo s touto chorobou kdy bojoval, moc dobře ví, že se může zase objevit. Dobře vědoma si je toho i Slováčková, která nedávno přiznala, že

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden