Je to s ní k nevydržení?

Všichni kolem ní jsou šťastní, jen ona je frustrovaná? Své štěstí asi teprve hledá.

Semetrika doma i v seriálu? DANA BATULKOVÁ (62) si umí zjednat pořádek i respekt, ale na úkor svých kolegů i rodiny. Co se s ní děje?

Ačkoli na první pohled působí jako někdo, kdo si nechá všechno líbit, je milý, vstřícný a pro laskavý úsměv nikdy nejde daleko, realita je podle některých úplně jiná. O Daně Batulkové (62) ze seriálu Slunečná se říká, že před mnoha lety kvůli mužům zahořkla.

Sice už je několik let ve vztahu s ředitelem Městských divadel pražských Ondřejem Zajícem (50), zdá se ale, že spokojená zrovna dvakrát nebude. A svou frustraci a hněv dává najevo svému okolí při každé sebemenší příležitosti.

Na place je dusno

Údajně ji štve, že jsou všichni kolem ní šťastní, zatímco ona ne. Na televizní obrazovce se objevuje každý týden díky tomu, že hraje v seriálu Slunečná. Tvůrci jí ale bohužel přiřkli ne úplně kladnou postavu, naopak je její úloha čím dál zápornější, neboť škodí všem okolo sebe a neustále vymýšlí nové a nové intriky.

A jak už to tak často bývá, diváci si tuto její seriálovou povahu spojili s tou skutečnou a údajně jí nyní píší dopisy s tím, že by se měla stydět. Herečka se tomu sice směje, ale jak se říká, většinou bývá na každém šprochu pravdy trochu.

Ze seriálového zákulisí totiž unikla informace o tom, jak se ke svým kolegům herečka ve skutečnosti chová. Říká se, že někdy je s ní k nevydržení, protože má ke všemu připomínky, a také má mít pocit, že jí všichni její roli kazí.

Problém ovšem může být v tom, že v seriálu hraje i její bývalý manžel a obrovská životní láska David Prachař (61), kterému dodnes nemůže zapomenout, že ji kdysi opustil.

Nesnese, když se baví s jinou

Zpočátku to sice vypadalo, že k sobě znovu našli cestu a mohou se stát přáteli, nyní se ale situace opět obrátila k horšímu. A to údajně poté, kdy si měla Batulková všimnout, že se Prachař nápadně často věnuje kolegyni a někdejší dětské hvězdě Regině Řandové (52).

S Prachařem mají mít mnoho společných známých i koníčků, a tak si o pauzách během natáčení spolu rádi povídají. To ale Batulková nerada vidí, zvlášť když už to bylo s Prachařem po letech na dobré cestě a byla středem jeho pozornosti.

A nejen Prachařovy. Místo toho, aby byla ráda, že dostala roli v tak oblíbeném seriálu, díky kterému si přijde na slušný balík peněz, pořád se jí něco nelíbí. Podle všeho totiž nemá spadeno jen na Řandovou, ale i na všechny další kolegyně, které jsou šťastně vdané.

Na koho má vztek?

Vypadá to totiž, že po Davidovi už takovou velkou lásku jako s ním nezažila. Jejím největším zájmem je tak v současnosti péče a starost o své již dospělé děti Jakuba (36) a Marianu (26).

Ti sice o její pomoc příliš nestojí, ale zase nechtějí matce kazit jedinou radost, kterou v životě má. Možná ale všechno bude brzy jinak a Batulková najde někoho, kdo k ní bude více pozorný než její současný partner.

Do koho bude skutečně zamilovaná. Údajně má totiž hned několik ctitelů, kteří by ji rádi klidně ihned pojali za ženu. Jeden z nich ji měl oslovit přes sociální sítě a okamžitě si padli do oka.

Zda však už došlo ke schůzce, nebo si jen dopisují, známo není. Batulková se totiž měla snažit všechno dokonale ututlat, a to z jednoho prostého důvodu, aby se jí lidé nesmáli kvůli tomu, že se seznamuje jako nějaká puberťačka.

Pokud ji ale nová láska přiměje změnit postoj ke svým kolegům a rodině a být zase tou vtipnou a sebejistou ženou, jistě nikoho příliš zajímat nebude, kde si svou novou lásku a to pravé štěstí, o které kdysi tak dramaticky přišla, najde. Pokud ne, čekají všechny ze Slunečné asi krušné chvilky.

reklama
reklama