Moje šťastná hvězda
Je to s ní k nevydržení?
Všichni kolem ní jsou šťastní, jen ona je frustrovaná? Své štěstí asi teprve hledá.
Je to s ní k nevydržení?

Semetrika doma i v seriálu? DANA BATULKOVÁ (62) si umí zjednat pořádek i respekt, ale na úkor svých kolegů i rodiny. Co se s ní děje?

Ačkoli na první pohled působí jako někdo, kdo si nechá všechno líbit, je milý, vstřícný a pro laskavý úsměv nikdy nejde daleko, realita je podle některých úplně jiná. O Daně Batulkové (62) ze seriálu Slunečná se říká, že před mnoha lety kvůli mužům zahořkla.

Sice už je několik let ve vztahu s ředitelem Městských divadel pražských Ondřejem Zajícem (50), zdá se ale, že spokojená zrovna dvakrát nebude. A svou frustraci a hněv dává najevo svému okolí při každé sebemenší příležitosti.

Na place je dusno

Údajně ji štve, že jsou všichni kolem ní šťastní, zatímco ona ne. Na televizní obrazovce se objevuje každý týden díky tomu, že hraje v seriálu Slunečná. Tvůrci jí ale bohužel přiřkli ne úplně kladnou postavu, naopak je její úloha čím dál zápornější, neboť škodí všem okolo sebe a neustále vymýšlí nové a nové intriky.

A jak už to tak často bývá, diváci si tuto její seriálovou povahu spojili s tou skutečnou a údajně jí nyní píší dopisy s tím, že by se měla stydět. Herečka se tomu sice směje, ale jak se říká, většinou bývá na každém šprochu pravdy trochu.

Ze seriálového zákulisí totiž unikla informace o tom, jak se ke svým kolegům herečka ve skutečnosti chová. Říká se, že někdy je s ní k nevydržení, protože má ke všemu připomínky, a také má mít pocit, že jí všichni její roli kazí.

Problém ovšem může být v tom, že v seriálu hraje i její bývalý manžel a obrovská životní láska David Prachař (61), kterému dodnes nemůže zapomenout, že ji kdysi opustil.

Nesnese, když se baví s jinou

Zpočátku to sice vypadalo, že k sobě znovu našli cestu a mohou se stát přáteli, nyní se ale situace opět obrátila k horšímu. A to údajně poté, kdy si měla Batulková všimnout, že se Prachař nápadně často věnuje kolegyni a někdejší dětské hvězdě Regině Řandové (52).

S Prachařem mají mít mnoho společných známých i koníčků, a tak si o pauzách během natáčení spolu rádi povídají. To ale Batulková nerada vidí, zvlášť když už to bylo s Prachařem po letech na dobré cestě a byla středem jeho pozornosti.

A nejen Prachařovy. Místo toho, aby byla ráda, že dostala roli v tak oblíbeném seriálu, díky kterému si přijde na slušný balík peněz, pořád se jí něco nelíbí. Podle všeho totiž nemá spadeno jen na Řandovou, ale i na všechny další kolegyně, které jsou šťastně vdané.

Na koho má vztek?

Vypadá to totiž, že po Davidovi už takovou velkou lásku jako s ním nezažila. Jejím největším zájmem je tak v současnosti péče a starost o své již dospělé děti Jakuba (36) a Marianu (26).

Ti sice o její pomoc příliš nestojí, ale zase nechtějí matce kazit jedinou radost, kterou v životě má. Možná ale všechno bude brzy jinak a Batulková najde někoho, kdo k ní bude více pozorný než její současný partner.

Do koho bude skutečně zamilovaná. Údajně má totiž hned několik ctitelů, kteří by ji rádi klidně ihned pojali za ženu. Jeden z nich ji měl oslovit přes sociální sítě a okamžitě si padli do oka.

Zda však už došlo ke schůzce, nebo si jen dopisují, známo není. Batulková se totiž měla snažit všechno dokonale ututlat, a to z jednoho prostého důvodu, aby se jí lidé nesmáli kvůli tomu, že se seznamuje jako nějaká puberťačka.

Pokud ji ale nová láska přiměje změnit postoj ke svým kolegům a rodině a být zase tou vtipnou a sebejistou ženou, jistě nikoho příliš zajímat nebude, kde si svou novou lásku a to pravé štěstí, o které kdysi tak dramaticky přišla, najde. Pokud ne, čekají všechny ze Slunečné asi krušné chvilky.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz