Můj čas na kafíčko

Je snad pro Vondráčkovou ten pravý?

Když se před několika měsíci ukázalo, že zpěvačka Lucie Vondráčková (42) tráví čas s bojovníkem MMA Zdeňkem Polívkou (24), většina lidí to brala na lehkou váhu.

Přece jen mladších sportovců se kolem ní v posledních letech už několik motalo.

Mají se moc rádi

Jenže teď to vypadá, že právě s Polívkou je to jiné. Často ho doprovází na jeho zápasy do klece, jezdí na společné dovolené a zpěvačka se už zná i s jeho rodinou. Teď se navíc ukázalo, že už ho nejspíš představila i synům Matyášovi (11) a Adamovi (7), a to je samozřejmě velký krok kupředu. A jsou tu i další indicie, že se jedná o vážný vztah.

Polívka má pro strach uděláno

Nedávno se totiž zápasník objevil v bazénu na zahradě jejího domu, kde se pokoušel v mrazivém počasí vykoupat ve vodě, a zpěvačka se svými syny ho zdatně povzbuzovali. Nakonec se Polívkovi podařilo překonat respekt z ledové vody a užil si koupel se vším všudy. „Eskymáci koukají,“ smála se Vondráčková.

Je tak vidět, že je v jejich vztahu vše v naprostém pořádku. A že spekulace o rozchodu, které se v posledních týdnech objevovaly v bulvárních médiích, nebyly založeny na pravdě. A kdoví, třeba brzy dojde i na okamžik, kdy před ní mladičký bojovník poklekne a požádá ji o ruku. Takový happy end by si Vondráčková určitě zasloužila.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden