Moje šťastná hvězda

Je tou nejšťastnější a nejspokojenější manželkou

Moje šťastná hvězda

První manželství jí sice nevyšlo, jen krátce nato ale poznala toho opravdového prince na bílém koni. A klape jim to už přes 50 let.

Poprvé se na jevišti objevila CARMEN MAYEROVÁ (77) před 65 lety. Svůj život si bez divadla nedokáže představit, ale nejšťastnější je hlavně po boku svého muže PETRA KOSTKY (84).

Její zvláštní půvab, který ani s přibývajícím věkem nevyprchal, dává tušit, že v žilách Carmen Mayerové (77) koluje jižanská krev. Může za ni maminka Antonia Mar Torell Mir původem z Mallorky. Tam si španělskou krásku vyhlédl německý malíř a architekt Karl Mayer (†75) z podkrkonošského Trutnova.

Někdo mu prý řekl, že právě na tomto baleárském ostrově jsou nejkrásnější ženy, tak se o tom jel přesvědčit na vlastní oči. Seznámili se ale ve Francii, kam Antonia odjela na zkušenou a vyučit se modistkou. Ve slavném přímořském letovisku Cannes měli nakonec i svatbu.

Rodinné tajemství

Po veselce chtěl zamilovaný muž ukázat svou vyvolenou také příbuzným, ale začala válka a rodina načas

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden