Je ve vatě a o kšefty nemá nouzi

Doba, ve které se všichni nacházíme, není pro nikoho příjemná. Herečka Jitka Smutná (68) si ale nic nepřipouští a dělá vše tak, jako kdyby se nic nedělo.

Nemusí prý naštěstí řešit žádné finanční ani rodinné problémy a do práce dochází bez omezení. Do toho všeho měla dostat ještě nabídku, která se těžko odmítá. O co jde?

Nová pracovní nabídka

Smutná se s tím ještě nikde nepochlubila, ale podle našich zdrojů se má zanedlouho objevit v oblíbené Slunečné, kde má ztvárnit prý pěknou roli.

„Je to skvělá herečka a jsme rádi, že s ní můžeme navázat spolupráci,“ řekla producentka Primy. Co ale její milovaná Ulice?  Herečka má podobný problém jako její kolegové. Nemá velký prostor na to, se v seriálu ukázat.

Herečka má nastoupit do Slunečné

„Dnes je těžké všechny role udělat velkými, herce to štve, nás také, ale jinak to zkrátka nejde,“ prohlásil jeden ze scenáristů nekonečného seriálu. Možná bude pro ni Slunečná lepší volbou.

Pojede s dcerou na turné?

Není žádným tajemstvím, že má Jitka vlastní kapelu, kde zpívá i její dcera Tereza Nekudová (42). A právě s ní má herečka velké plány do budoucna.

Až se prý situace kolem pandemie uklidní, rozjedou to ve velkém. Říká se, že mají vyjet dokonce i na turné, nebo vydat vlastní CD. Snad se jim to vše vydaří, tak, jak plánují

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden