Je všem jenom pro smích?

Nejenže nemá SABINA LAURINOVÁ (48) štěstí na muže, v poslední době se k ní začali otáčet zády i její nejbližší. Co za tím stojí?

Kdysi jí ležel u nohou nejeden muž. Když si jako svého vyvoleného vybrala Josefa Vojtka (55), myslela si, že to bude láska na celý život. Brzy ji ale čekalo hořké vystřízlivění. Ani u druhého vážného vztahu, ze kterého vzešla její druhá dcera Maja (12), moc nepochodila.

Za necelé dva roky bude Sabině Laurinové (48) už padesát let, její osamocené srdce má ale pořád čekat na tu pravou lásku.

Bojuje sama se sebou?

Není se tedy čemu divit, že je z toho herečka smutná. Život bez lásky a bez partnera bývá většinou hodně smutný, což sama musí dost dobře vědět. Nejde však jen o takzvané pohlazení. Herečka by totiž ve svém životě nejspíš ráda uvítala muže i z trochu jiného důvodu.

Sama totiž nedávno přiznala, že ji každodenní natáčení seriálu Sestřičky Modrý kód pořádně vyčerpává. A aby také ne, na place musí trávit 12 hodin v kuse a pak má na starost ještě péči o domácnost a přípravu na další náročný pracovní den, nemluvě o dalších povinnostech. Jak to tak ale vypadá, polevit asi moc nemůže.

Musí zajistit rodinu

Vzhledem k tomu, že je Sabina na všechno sama, musí se asi pořádně otáčet. Starší dcera je sice už prakticky dospělá, stále ale studuje a potřebuje od maminky pomoc.

Je jasné, že oba tatínkové, jak Vojtek, tak stomatolog Karel Kameník (64), na své dcery přispívají, většina je ale zřejmě jen a jen na herečce. Nedávno rovněž vyplulo na povrch, že mají Sabině dokonce často pomáhat i její rodiče, a to nejen po té praktické stránce, ale i po té finanční.

Dcery se jí začaly smát

Herečka to tak nemá ani trochu jednoduché. A místo toho, aby se dočkala alespoň nějaké podpory, přišel akorát tak výsměch. Laurinová totiž nedávno přiznala, že když začne říkat, co všechno musí udělat a kolik má každý den práce, začnou se jí dcery hrozně smát.

Možná jim to přijde úsměvné, že si maminka stěžuje, že toho je na ni zkrátka někdy moc, nejspíš ale nevidí, že to všechno dělá hlavně kvůli nim. Aby se měly dobře a mohla jim dopřát úplně všechno to, co si přejí.

Najde si konečně někoho?

Ačkoli si zřejmě nepřeje nic jiného než mít vedle sebe konečně někoho, s kým by mohla alespoň na chvilku zapomenout na všechny ty starosti, které má, je dost možné, že si za samotu může tak trochu sama. Herečka se totiž nikdy netajila tím, že je hodně náročná.

A to nejen na sebe, ale i na všechny okolo. A v tom pravděpodobně tkví celý problém. Třeba kdyby aspoň trochu polevila a uvolnila se, vstoupil by do jejího života někdo, kdo by jí zase dal chuť žít. Třeba se jí to brzy konečně splní.

reklama
reklama