Můj čas na kafíčko

Je z divokého rockera Pepy Vojtka podpantoflák?

Známý rocker populární kapely Kabát Josef Vojtek (52) doma zažívá úplně jinou roli. Kdo by čekal, že bude domácnost rázně držet ve svých rukou, ten se vážně plete! Taktovku totiž drží jeho v pořadí už třetí manželka a bývalá muzikálová tanečnice Jovanka (38), se kterou má zpěvák už dvě děti z celkových pěti.

Staršího synka Adama (5) a malého Bertíka (1). Jenže s tím se mění i manželské radovánky. Jak to má doma právě drsný rocker? „Snažím se co nejvíc užívat si dětí, být s nimi ve dne v noci. Netajím se tím, že mám oba mé kluky i v posteli, a spíme pohromadě,“ práskla jeho manželka Jovanka, co se děje za zavřenými dveřmi ložnice. Divoch Pepa má tak asi trochu smůlu, co se manželských radovánek týče. Jak ale sám říká, receptem na spokojené manželství je tolerance. A ta musí být, jak se zdá, oboustranná! Možná proto by Pepovi prý vůbec nevadilo, kdyby děti jednou opustili rodinné hnízdo a vydali se do ciziny. Na to si ale bude muset ještě chvíli počkat!

Na děti prý nekřičí ani nebere do ruky pásek.

Jaké utrpení zažívá každé léto?

Občas tedy zatím alespoň vyrazí všichni společně na prosluněnou dovolenou k moři. Pepa si ale tyhle chvíle na rozdíl od ostatních vůbec neužívá.„Když mě někdo nutí sedět neustále na jednom místě pod slunečníkem a koukat se pořád na moře, tak jsem po dvou dnech úplně na mrtvici. Posadí vás na čtrnáct dní na jedno místo jako pecku a trp,“ postěžoval si lídr Kabátů. Proč to tedy dělá? Hlavním důvodem toho, že se k tomu obětuje je jen to, že Jovanka prý teplo prostě miluje. A tak se divoký rocker své ženě a chlapečkům prostě rád přizpůsobí. I když na sluneční výhni v klidové poloze tiše trpí.

Doma si na sebe upletl bič  

Není tajemstvím, že Pepovi v kapele i jeho přátelé neřeknou jinak než Neklid. Tuhle přezdívku si vysloužil právě proto, že nevydrží chvíli sedět na jednom místě. Doma musí ale taky očividně šlapat jako dobře promazaný stroj.„Zatlouct hřebík, pověsit obrázek – někomu to trvá týdny. Já radši jdu a udělám to hned,“ práskl Pepa, jak to u nich chodí! Jak to Jovanka dělá? Našla snad recept na to, jak zkrotit divokého rebela a milovníka žen? Zdá se, že pro bouřliváka a jeho třetí manželství byla Jovanka tou správnou volbou. Vidí to ale i ona s přibývajícími léty stejně? To ukáže až čas!.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden