Moje sladké tajemství

Je záhadný cizinec novým milencem Hany Holišové?

Zatím randí jen na dálku, ale snad se to brzy změní.

Velmi půvabná herečka Hana Holišová (43) ze seriálu Ulice stále nenašla toho pravého. Podle zákulisních informací by ale měla mít nový objev. Herečka si soukromí bedlivě střeží, proto zatím neprosákly žádné další, bližší informace.

Mělo by se jednat o cizince, který je o dost mladší než ona. Seznámit se měli na společenské akci, kde přeskočila ona pověstná jiskra. Povídá se, že její nový objev nežije trvale v České republice a mají vztah na dálku.

Sexy herečka prý okouzlila cizince!

Sama Holišová přiznala, že její život je velmi hektický a ona neustále přejíždí z místa na místo. Necestuje nejspíš jen kvůli práci, ale také za svým novým přítelem.

Tomáše Smičku milovala, ale nebylo jí to nic platné.

Chce se líbit mladíkovi?

Tvrzení, že má Holišová po svém boku nového muže, nahrává i fakt, že nedávno radikálně změnila svou image. A když žena mění image, mění údajně i život.

Právě světlé vlasy bývají považovány za znak mládí, což spekulacím o mladším muži v jejím životě jen nahrává. Herečka zatím bohužel v lásce příliš štěstí neměla.

Žila s tanečníkem Tomášem Smičkou (35), kterého moc milovala a toužila s ním založit rodinu. Smička nejspíš ale nebyl na takovýto závazek připraven a vztah skončil rozvodem.

Smička si později našel Slovenku Dorotu, s níž má syna, takže problém zřejmě nebyl v tom, že by nebyl připraven na otcovství. Herečka pak už nikoho dalšího veřejnosti po svém boku nepředstavila.

Flirtování na place

Říkalo se, že herečka má blízko ke kolegovi Tomáši Dastlíkovi (48), ale mohlo se jednat pouze o blízké přátelství nebo o flirt. Holišová si ale zaslouží, aby měla vedla sebe někoho, kdo ji bude milovat. Navíc ji prý trápí, že nemá vlastní děti, přitom na rodinu má nejvyšší čas.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden