Je znovu nespokojená s Koptíkem?

HANA GREGOROVÁ (71) se podle všeho se smrtí RADOSLAVA BRZOBOHATÉHO (†79) stále nesrovnala. Otázka tedy je, co v jejím životě vlastně znamená její mladý zajíček.


Před jedenácti lety odešel Radoslav Brzobohatý (†79) do hereckého nebe. Pro Hanu Gregorovou (71) je to evidentně stále hodně bolestné. Na sociálních sítích sdílela srdceryvnou vzpomínku na muže, kterého poznala při natáčení filmu Noční jezdci.


Oba byli tenkrát ve svazku manželském. Ona s otcem své dcery Roly (45), on s Jiřinou Bohdalovou (92). V každém případě pro jejího současného partnera Ondřeje Koptíka (39) nejsou její stesky asi zrovna dobrou zprávou.


Zajíček si musí vybrat?


Stále častěji se hovoří o tom, že Gregorová je vedle svého zajíčka v poslední době nespokojená. Mají jí vadit i maličkosti, nad kterými by jinak mávla rukou. Je možné, že Koptík kouká po jiných, mladších ženách. Nikdo by se tedy nemohl divit, kdyby se to hrdé a charismatické herečce nelíbilo.


Některé zdroje dokonce tvrdí, že už mu dala nůž na krk. Buď se jí prý zase začne věnovat naplno, nebo může jít o dům dál. Asi by tomu odpovídaly i její vzpomínky na Brzobohatého – současnost jí nevyhovuje, tak se vrací do minulosti ke své velké lásce. Někteří lidé si myslí, že Gregorová má stejně Koptíka celou dobu jen pro zábavu.


S manželem byla skutečně šťastná a nemůže na něj zapomenout.

Nikdy pro ni prý nebude na prvním místě

Nikdy to s ním, podle nich, nemyslela vážně, protože její srdce stále patří Brzobohatému. Údajně se na tom už nic nezmění, i kdyby Koptík udělal cokoli na světě. O což on se dlouho snažil, to se mu nedá upřít. Lidé si všímali, jak je pozorný a snad by ji i na rukou nosil, pokud by chtěla.

Ale jestli mu ona dává najevo, že vždycky bude až ten druhý, tak proč by se měl snažit donekonečna? Uvidíme, jestli se potvrdí spekulace, že Gregorová bude chtít být čím dál tím víc raději sama než ve společnosti svého milence. Možná ho opravdu nechá jít tak, jak se říká.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden