Je znovu po roce herečka zamilovaná až po uši?

Svobodová nikdy nepřestala věřit, že vše zlé pomine a v dobré se obrátí.

Má za sebou složité životní momenty, ale povídá se, že je znovu po nějaké době zamilovaná. Pustila ILONA SVOBODOVÁ (63) do svého srdce dalšího muže?

Herečka ze seriálu Ulice Ilona Svobodová (63) nedávno otevřeně prozradila, že by moc ráda ještě někdy potkala fajn chlapa, se kterým by trávila čas. A podle našich informací se jí to skutečně podařilo. Seznámit se spolu prý měli na jedné výstavě. Našla tak herečka konečně muže, který ji po všem ošklivém, co v životě zažila, učiní šťastnou?

Nikdy se nevzdala

V posledních týdnech se povídá, že se sympatická herečka znovu s někým stýká. Jelikož je stále krásná, a navíc má smysl pro humor, asi pro ni nebylo složité se seznámit. Těžší pro ni možná bylo uvěřit tomu, že

Zbývá vám 71% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden