Je zoufalá! Začala si se ženatým kolegou?

Ještě před pár lety se neváhala svléknout před kamerou. Nyní ovšem Denisa Nesvačilová (29) dbá na to, aby hrála jen v rolích, které jí nikdo nemůže vyčítat nebo případné intimní scény zneužít na internetu podobně, jako se to stalo už několikrát.

Její nahé fotografie obletěly internet hned několikrát a dodnes jí kvůli tomu někteří lidé píší nenávistné zprávy. Když však začala hrát v oblíbeném seriálu Slunečná, neunikla dalším spekulacím, ještě mnohem horším, než se kterými se setkala v minulosti.

V hereckých kuloárech se o ní říká, že nevynechá jedinou příležitost k tomu, aby si zaflirtovala. A často se údajně na jejím seznamu objeví i muž, který je buď zadaný, nebo ženatý.

Ukázala se nahá a diváci jásali

Když jí bylo patnáct, vypadalo to, že z ní jednoho dne bude vrcholová sportovkyně. Od útlého dětství se věnovala sportovní gymnastice, milovala ji a v životě nechtěla dělat nic jiného.

Jenže během tréninku si ošklivě poranila páteř. Ruplo jí v zádech, přesto trénink v bolestech dokončila. Lékaři jí ale vzápětí oznámili, že se

Zbývá vám 79% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden