Je zoufalá! Začala si se ženatým kolegou?

Ještě před pár lety se neváhala svléknout před kamerou. Nyní ovšem Denisa Nesvačilová (29) dbá na to, aby hrála jen v rolích, které jí nikdo nemůže vyčítat nebo případné intimní scény zneužít na internetu podobně, jako se to stalo už několikrát.

Její nahé fotografie obletěly internet hned několikrát a dodnes jí kvůli tomu někteří lidé píší nenávistné zprávy. Když však začala hrát v oblíbeném seriálu Slunečná, neunikla dalším spekulacím, ještě mnohem horším, než se kterými se setkala v minulosti.

V hereckých kuloárech se o ní říká, že nevynechá jedinou příležitost k tomu, aby si zaflirtovala. A často se údajně na jejím seznamu objeví i muž, který je buď zadaný, nebo ženatý.

Ukázala se nahá a diváci jásali

Když jí bylo patnáct, vypadalo to, že z ní jednoho dne bude vrcholová sportovkyně. Od útlého dětství se věnovala sportovní gymnastice, milovala ji a v životě nechtěla dělat nic jiného.

Jenže během tréninku si ošklivě poranila páteř. Ruplo jí v zádech, přesto trénink v bolestech dokončila. Lékaři jí ale vzápětí oznámili, že se

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře