Je zoufalá! Zamilovala se do nesprávného muže?

Jsou tomu už dva roky, co ANIČKA SLOVÁČKOVÁ (25) představila svého zatím posledního oficiálního partnera. Po jejím boku se však už několik měsíců neobjevuje. Zřejmě kvůli tomu, že si našla někoho jiného. Kdo je jejím milencem, kterého skrývá před celým světem?

Nelze si nevšimnout toho, že se Anička Slováčková (25) v posledních měsících hodně změnila, a to nejen po fyzické stránce, ale i té vnitřní. Celá září a má radosti a optimismu na rozdávání. Přitom ještě v létě přemýšlela nad tím, co se svým životem, a to jak osobním, tak i profesním, dál.

Nyní je ale všechno jinak. Podle jejích kolegů a přátel za to může nejen to, že se její rodiče Dáda Patrasová (64) a Felix Slováček (77) zase pomalu, ale jistě dávají dohromady, ale i zamilovanost, které se naprosto oddala.

Jak dlouho jí ale štěstí vydrží, je otázka, neboť jejím novým tajným partnerem má být někdo velmi známý a také zadaný. Jenže láska si nevybírá a Anička si v posledních dvou letech prošla peklem, proto chce teď konečně najít štěstí.

Není tomu však tak dávno, kdy svému otci nemohla přijít na jméno kvůli tomu, že opustil rodinu kvůli mladší milence. Někteří z jejích blízkých tvrdí, že

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře