Je zoufalý a šílí. Udrží si svoji snoubenku?

Loňský rok byl opravdu vypráskaný pro oporu Ordinace v růžové zahradě, herce Martina Zounara (53), představitele extrovertního lékaře z Ordinace v růžové zahradě.

Nejprve onemocněl těžkou chřipkou, po pár měsících středně těžkým Covidem. Odpadlo mu přes 250 divadelních představení. Pak bylo oznámeno, že skončí Ordinace, a žádná nová televizní role se nerýsuje. Ale nejhorší pro něho bylo, že museli s přítelkyní, psycholožkou Kateřinou (41), odložit dlouho plánovanou svatbu, z toho je opravdu v depresi.

Martin Zounar v seriáli Ordinace v růžové zahradě.

Znamená to totiž, že musejí odložit i své pokusy o vlastního potomka , do kterého je přitom Martin celý žhavý. A utíká jim čas, přítelkyně už má nejvyšší čas.

„Člověk se může vztekat, jak chce, ale stejně mu to nepomůže,“ konstatuje herec, kterému nezbývá než věřit v lepší časy. Tak se věci snad už letos zlomí k lepšímu. Vyvažuje to aspoň trochu jeho profesní oblast ke které řekl:

"Doba byla těžká a dlouhá a bohužel ještě neskončila. Ale přece se točí, jak bych tak řekl k Ordinaci v růžové zahradě 2, kde hraju Boba s Martinou Randovou coby Heluš, a která se pořád natáčí.

Vážím si toho, že nás lidi mají už tolik let rádi, to přece něco znamená. Jak jsem poznal díky pandemii, bez diváků v hledišti i v televizi herec neexistuje. A proto si svých diváků o to víc vážím."

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden