Jean Marais dával sice přednost mužům, ale stihl se i oženit!

Legendární herec měl možná český původ.

Ve své době po něm jako po romantickém hrdinovi toužily tisíce žen. Jean Marais (+84) měl ale osudové vztahy hlavně s muži.

Když se Jean Marais (+84) narodil, matka byla zklamaná, že má syna. Přála si totiž dceru. Moc se s tím nedokázala smířit a tak malého Jeana oblékala v raném dětství do dívčích šatiček.

Těžko říct, jestli to mělo vliv na jeho pozdější sexuální orientaci, faktem ale zůstává, že muži pro něho v citovém životě znamenali více než ženy.

Kdo byl jeho otcem?

Otce poznal Jean až v pěti letech, když se mu vrátil z první světové války. Otázkou ovšem je, zda to skutečně byl jeho pravý táta. S velkou pravděpodobností se dá prohlásit, že ne. Matka Jeanovi uvedla několik jmen, mimo jiné i jeho kmotra.

Některé stopy ukazují až na území tehdejšího Rakousko-Uherska. Za války si totiž nacisté prověřovali hercův původ a žádost údajně přišla i do Bohuslavic u Nového Města nad Metují.

Podle této teorie by Jean Marais pocházel z rodu Marešových. Marais a Mareš k sobě mají opravdu zvukově blízko. V dětství trpěl Jean mnoha nemocemi, prodělal dokonce i černý kašel. Málem přišel o život, když

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře