Moje šťastná hvězda

Jeden bez druhého si život neumějí Heřmánkovi představit

Moje šťastná hvězda

Ve světě showbyznysu tvoří jeden z nejstabilnějších párů a zvládli vybudovat nejen úspěšné divadlo, ale také pevný a krásný vztah.

Víc než třicetileté manželství Karla Heřmánka (76) a Hany Heřmánkové (61) je skutečně ukázkové. A zvládlo i nelehkou zatěžkávací zkoušku, když se začali potkávat každý den v práci.

Svého času byla Hana Heřmánková (61) nejmladší televizní hlasatelkou. Tehdy měla před maturitou, když se dozvěděla o konkurzu v televizi a řekla si, že prostě zkusí štěstí, a nakonec uspěla.

Hlasatelská práce ji hodně bavila a ocenili ji i diváci, kteří si její usměvavou tvář okamžitě zamilovali. Postupně se objevovala také jako oblíbená moderátorka televizních pořadů a společenských akcí a párkrát si vyzkoušela i

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden