Můj kousek štěstí

Jeden druhého táhl ke dnu, ale nemohli bez sebe být

Můj kousek štěstí

Zamilovali se do sebe na první pohled, šťastný život jim ale osud nedopřál. Oba bojovali se svými démony a útěchu nacházeli v alkoholu.

Hluboce se milovali a zdálo se, že měli vše, co si jen mohli přát. Ostatní jim jejich vztah záviděli. Ve skutečnosti se ale navzájem ničili a jejich životy bohužel skončily tragicky a až příliš brzy.

Stačil jeden jediný pohled do jejích hlubokých zelených očí a každý se do ní okamžitě zamiloval. Eva Jakoubková (†53) byla právem považována za jednu z našich nejkrásnějších a nejtalentovanějších hereček a dalo by se říct, že jí celý svět v 70. a 80. letech ležel u nohou.

Ve svém nitru se ale tato na první pohled usměvavá kráska ničila, a když se k tomu přidal ještě démon alkohol, její pověstná jiskra se začala pomalu vytrácet. Zcela zásadní roli v jejím životě sehrál vztah se zpěvákem Petrem Novákem (†51). Není pochyb o tom, že se hluboce milovali, jejich vztah byl ale

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden