Jeden rozvod jí zatím stačí

Hraje od svých šestnácti let. VANDA CHALOUPKOVÁ (31) sice většinou zastává jenvedlejší role, ale na její oblíbenosti jí to nijak neubírá. Režiséři si cení nejen její krásy, ale i talentu.

Během svého dosavadního života toho už stihla hodně. Jde z role do role, muži ji obletují, jednoho si už stačila vzít a také se s ním rozvést. Vanda Chaloupková (31) je živel, o kterém se často říká, že působí jako anděl s ďáblem v těle.

Je nadanou tanečnicí

Narodila se 21. května 1991 v Ostravě. K herectví se ale dostala úplnou náhodou. Na jednom z letních táborů vyhrála konkurz na hlavní roli do připravovaného muzikálu. Tehdy zjistila, že ji zpívání a hraní baví víc než cokoli jiného. A tak když se v pozdějších letech rozhodovalo o její budoucnosti, měla Chaloupková jasno.

Chtěla na konzervatoř. Od šestnácti let hraje na divadelních prknech, o rok později začala natáčet před kamerou. Nejprve působila v Národním divadle moravskoslezském, poté v pražském Divadle Na Fidlovačce. Svou první větší roli dostala v

Zbývá vám 76% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden