Jeden z největších životních snů si Ivan Trojan splnil na fotbalovém hřišti!

Protože měla jeho žena přísné rodiče, utajili před nimi i svoji svatbu!

Málokterý ze současných českých herců je natolik vytížený jako Ivan Trojan (56). A málokterý je také tak populární napříč všemi generacemi!      

Ačkoliv se Ivan Trojan narodil v rodině herce - jeho tatínkem je Ladislav Trojan (88) - původně měl namířeno do úplně jiného odvětví. Přitahoval ho sport. Nejradši by býval dělal basketbal, ale jak sám uvedl, pro tuto hru neměl dostatečně vysokou postavu.

„Pochopil jsem, že na dlouhodobé setrvání v první lize to není,“ konstatoval. „A taky jsem asi měl hraní v sobě - nějak předurčené, dané - a podvědomě jsem se vydal tím směrem.

I spolužáci a profesorka češtiny mě přemlouvali, ať zkusím DAMU. Tak jsem se jednoho dne rozhodl. Rodiče jsem dost překvapil, táta to nechtěl.“

Ve školních letech býval třídním bavičem

Na dětství vzpomíná Ivan jako na krásné období a je za to rodičům vděčný. Snaží se totéž poskytovat i svým potomkům, i když ví, že

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden