Můj čas na kafíčko

Jediný vánoční večer v 70. letech udělal z Ivany Andrlové velkou hvězdu!

Můj čas na kafíčko

Dostávala stovky dopisů od ctitelů, ale vzala si staršího muže!

Herečka Ivana Andrlová (59) ochutnala slávu už jako dospívající dívka. Dlouhá léta měla štěstí na role. Kariéry se pak dobrovolně vzdala a návrat byl hodně těžký.

Maminka Ivany Andrlové (59) byla učitelkou a populární herečka by se nejspíš vydala v jejích stopách - pokud by jí bývali nepřijali na konzervatoř. Měla ale štěstí, dostala se tam na první pokus.

A v době, kdy tam nastupovala, už měla jedno eso v rukávu - natočenou a zatím neodvysílanou televizní inscenaci, která z ní přes noc udělala hvězdu!

Dvě dobré zprávy v jeden den

Narodila se ve Vysokém Mýtě, ale dětství trávila v nedaleké Chocni. Jako malá se do herectví moc nehrnula. „Chodila jsem do Lidové školy umění na piáno, zpěv a tanec,“ vyprávěla. „Nejvíc jsem inklinovala ke zpěvu, ale bylo mi jasné, že na

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden