Jedna osudová schůzka poznamenala Ivance Deváté devatenáct let jejího života!

Rozvedla se kvůli němu, vzdala se kariéry a stejně jí byl nevěrný!

Herečka a spisovatelka Ivanka Devátá (84) si v životě prošla několika hodně těžkými obdobími. Za ty nejtvrdší roky mohl její druhý manžel. Přesto po rozvodu udělala chybu a vzala si ho ještě jednou!

Ve svém rodném listu má skutečně napsáno Ivanka, nejedná se o zdrobnělinu. Na svět přišla do umělecké rodiny, otec byl hudebním skladatelem a dirigentem. Narodila se sice v Praze, ale vyrůstala v Chrudimi a Brně. První dvě desetiletí života si nemohla na nic stěžovat.

„Do dvaceti to bylo fajn,“ prohlásila. „Tatínek mi tenkrát řekl, že těch uplynulých dvacet let byla legrace, ale těch dvacet let, co přijde, že to teprve budu koukat! Měl pravdu, neboť následující léta byla velmi

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden