Jedna strašlivá vteřina jim změnila úplně celý život!

Sem tam se slavný zpěvák patrně zapomněl s některou z fanynek, a tak není divu, že ho jeho manželka chtěla několikrát opustit.

Zpěvák DALIBOR JANDA (68) je už přes čtyřicet let šťastně ženatý s půvabnou JIŘINOU (63). Jejich manželství ale rozhodně nebylo procházkou růžovou zahradou. Prožili těžké chvíle.

Zpěvák Dalibor Janda (68) se může pochlubit něčím, co žádný jiný zpěvák nedokázal. Jako jediný v historii totiž čtyřikrát porazil Karla Gotta (†80) v anketě Zlatý slavík. Přitom bychom na naší hudební scéně jen stěží hledali někoho, kdo byl takovým protikladem Gotta jako právě Dalibor.

Chraplák jako poznávací znamení

Nikdy se nestrojil jako elegán, jeho tvář vždy charakterizovalo několikadenní strniště a co ten hlas? Chraplák se stal Jandovým poznávacím znamením a i když mu odborníci předpovídali, že to v pop music nikam nedotáhne, opak byl pravda. Ovšem Jandova cesta k úspěchu rozhodně nebyla jednoduchá.

Dalibor se narodil 21. března 1953 v Hranicích na Moravě, ovšem tenkrát jeho křestní jméno znělo Václav. To až mnohem později si jej změnil na Dalibor, a to na radu

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře