Můj čas na kafíčko

Jedno natáčení Jiřinu Bohdalovou a Radka Brzobohatého sblížilo, druhé rozbilo jejich vztah!

Můj čas na kafíčko

Po dramatickém rozchodu se spolu smířili až krátce před Radkovou smrtí.

Manželství Jiřiny Bohdalové (90) a Radoslava Brzobohatého (†79) bylo občas bouřlivé, ale zdálo se být pevné. Potom ale mezi ně vstoupila jiná žena a Jiřina prožila velkou zradu.

Hercem se stal Radoslav Brzobohatý (†79) vlastně shodou okolností. Povoláním, které se v jeho rodu dědilo, bylo totiž úplně jiné: jednalo se o námořnické řemeslo.  Radoslav to měl také v úmyslu. Vyhodili ho ale z gymnázia.

Dostal potom šanci se tam vrátit, ale promluvila z něho hrdost a místo toho se jel vyučit do textilní továrny v Krnově mechanikem pletacích strojů. Tam hrál v amatérském divadle. Když do Krnova zavítali herci z Prahy, Ladislav Pešek si povšiml Radkova talentu a doporučil mu studium na DAMU. Později tam byl i jeho

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden