Můj kousek štěstí

Jednou nohou v Itálii

Ten vztah se stal pro bulvár ihned bestsellerem a dlouho tím hitem ještě bude!

Skoro jako by se odstěhovala do Itálie. Je tam, jak se hezky říká, pečená vařená.

„Když zapadá slunce v Turíně,“ zasněně poznamenala Dara Rolins (49) k romantické fotografii. „I na této adrese trávíme společný čas s mojí smečkou. A poslední dobou dost často,“ přiznala, že s dcerou Laurou (14) jsou v Itálii jako doma.

Daru tam jako magnet táhne fotbalista Pavel Nedvěd (49), s nímž se sblížila loni v létě. O vztahu se světoznámým modrookým blonďákem prohlásila, že je dokonalý a že je velká škoda, že nezačal dříve.

Aby si ho tedy pozdě, ale přece pořádně vychutnala, nachází se, jak sama říká, jednou nohou v Itálii a jednou nohou v Praze. Je však víceméně jasné, jak to skončí.

Fešáka Paola, viceprezidenta Juventusu Turín, sem nedostane ani heverem, a tak, budou-li se hrdličky chtít natrvalo uhnízdit, zvítězí slunný jih. Leč budou tu zpěvačku vítat jásotem a s mávátky? Italové jsou konzervativní a s nevolí vnímají fakt, že se Nedvěd loni rozvedl s matkou svých dětí.

A právě děti, zejména dcera Ivana (24), neuvítají Daru s otevřenou náručí. Leda by jim zazpívala Zvonky štěstí, to by mohlo prolomit ledy. Ale co by bylo s její kariérou tady?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden