Jeho život byl plný potěšení, skvělé hudby a krásných žen

Nikdy rozhodně neměl nouzi o přízeň ženského pohlaví. Přesto se dlouho zdráhal opustit manželku a jejich tři společné děti.

Nezapomenutelný Ladislav Štaidl (†75) vždy žil na plný plyn. Miloval krásné ženy a ony jeho, ačkoli měl doma manželku, skládal muziku a v českém showbyznysu se pohyboval jako ryba ve vodě.

Charismatický Ladislav Štaidl (†75) byl skutečně renesanční osobnost. Během své úctyhodné kariéry se prosadil jako skvělý kytarista, pianista, skladatel, textař, hudební aranžér, zpěvák a také úspěšný podnikatel.

Bydleli ve vile a chodili v bílé košili

Není náhodou, že všichni kolegové a přátelé, které potkal na své cestě životem, na něj vzpomínají v dobrém. Kdybychom měli z těchto vzpomínek vybrat jen malou část, museli bychom dát slovo především dalšímu z bardů české muziky, zpěvákovi a kapelníkovi skupiny Olympic, Petru Jandovi (78).

Ten nedávno řekl, že se s bratry Ladislavem a Jiřím (†30) Štaidlovými znal už do svých patnácti let. „Bydleli v krásné vile a chodili neustále v bílé košili. Prostě neskuteční elegáni,“ vyprávěl Janda.

Ochotně podal pomocnou ruku

Další zajímavou vzpomínku by jistě přidal i režisér Jiří Adamec (72). Ten měl tu možnost poznal Ladislava Štaidla nejen

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře