Moje šťastná hvězda

Její četné avantýry ukončil až oblíbený režisér

Moje šťastná hvězda

Vypadalo to, že se Jiřina Jirásková snad nikdy neusadí. Vždy měla hodně milenců, pak jí ale protnul cestu Zdeněk Podskalský.

JIŘINA JIRÁSKOVÁ (†81) si uměla života pořádně užívat. Tu pravou lásku ale nakonec přece jen potkala, i když si na ni musela celkem dlouho počkat.

Drobná tmavovlasá dívka s velkým temperamentem a stejně tak velkým talentem byla pro hereckou dráhu přímo zrozena. Rodiče Jiřiny Jiráskové (†81) ji sice poslali do církevní školy v Kutné Hoře, nejspíš s představou, že jejich dcera se tam připraví na nějakou „solidní“ profesi.

Ale vzhledem k tomu, že tatínek byl nadšený ochotník, odpustili jí, když se rozhodla pro divadlo. Její touha a nadání musely být tak zjevné, že i kutnohorské sestry voršilky pochopily, že Jiřina by asi nic jiného dělat nemohla, takže ji v její volbě jenom

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden