Její krása byla překážkou, soudruzi o půvab nestáli

Vybrala si špatnou dobu a špatné místo. Nebyla ani typem dojičky, ani jeřábnice či soustružnice, a tak tehdy neměla co hrát.

Byla krásná jako obrázek. A lze říci, že se i uměla narodit – rodiče byli bohatí kožešníci, o mamince se říkalo, že je nejkrásnější ženou v Ostravě. Dělala vlastně i manekýnku, předváděla kožichy ze salonu, který s manželem vlastnili. Malou holčičku, svého jedináčka, maminka s tatínkem zbožňovali a rozmazlovali, splnili každé přání, které jí na očích viděli. Kdekdo by hádal, že Irenu Kačírkovou (†60) čeká život podobný pohádce, jen sudičky, stojící v den jejího narození nad kolébkou, věděly své.

Rodiče dívku vychovávali tak, aby se z ní stala pravá dáma. Irenka se nosila jako labuť. Když si usmyslela, že se stane herečkou, nikdo jí nebránil. Vlastně se na to připravovala

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden