Moje šťastná hvězda

Její křehké a těžce zkoušené srdce puklo bolestí a steskem

Moje šťastná hvězda

Byla krásná a nebyla zrozena pro velké trápení. Životní neúspěchy a spory s dítětem ji tak přivedly do područí alkoholu a musela se vzdát i milovaného herectví.

Hluboké modré oči MILENY DVORSKÉ (†71) a oduševnělá krása ji předurčovaly k rolím princezen a osudových žen. Se stárnutím a ztrátou dcery se ale bohužel nedokázala smířit.

Když na Milenu Dvorskou (†71) vzpomínaly její kamarádky z dětství, které prožila v rodném Prostějově, měly před očima veselou a bezstarostnou dívenku, jež nezkazila žádnou legraci a všechny starosti házela za hlavu.

Oblíbenou společnicí byla i v pozdějších letech, kdy se u ní scházeli přátelé z uměleckých kruhů, které ráda pohostila a navrch je potěšila historkami, jež uměla tak skvěle vyprávět.

Pod maskou okouzlující ženy ale skrývala vnitřní smutky, které vyvrcholily neshodami s dcerou a odchodem do ústraní. Přitom když začínala svou hereckou kariéru, zdálo se, že na ni

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden