Její manžel už si užívá se svou milenkou!

René Decastelo už vesele toká po boku jiné krásky. Rozešli se manželé kvůli ní?

Po necelých 13 letech je pohádce definitivní konec. Mohla za rozpad manželství EVY DECASTELO (43) a RENÉHO DECASTELA (48) milenka?

Přišlo to jako blesk z čistého nebe. Snad nikdo by neřekl, že by mohla mít bývalá hvězda Slunečné Eva Decastelo (43) a její muž, úspěšný scenárista René Decastelo (48), nějaké problémy. Dlouhá léta patřili za pár, který jen tak něco nerozdělí.

Ačkoli manželé veřejně sdělili, že za rozpadem jejich téměř 13 let trvajícího manželství nestálo nic jiného, než jen fakt, že se jejich názory ohledně budoucnosti rozcházejí, netrvalo dlouho a na povrch se začaly drát všemožné

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden