Její nadějí je Finsko

Katastrofy už stačily!

Zdravotní stav nešťastné Mistrovy dcery není dobrý. Nutně potřebuje práci, ale současné zdravotní prohlídky ukazují, že zaměstnat Dominiku Gottovou (47) by bylo riziko, protože blondýnka je zralá na kolaps.

To bohužel dokazuje i její vizáž. V poslední době působí otekle, zrovna tak, jak vypadají zoufalci, kteří zapíjejí léky proti depresi alkoholem. Přitom z dokumentu o Karlu Gottovi (†80) se úmyslně nechala vystřihnout právě kvůli tehdejšímu vzhledu.

Je ještě něco, co o vztahu ke svému otci neřekla?

„Styděla jsem se za sebe a nechci, aby ty záběry někdo viděl,“ prohlásila o oslavě otcových osmdesátých narozenin. Dala si závazek, že změní životní styl, ten však nedodržela a dnes vyhlíží paradoxně ještě hůř. Zatím to vypadá, že by jí nejvíce ze všeho prospěla protialkoholní léčebna a pořádný detox.

Anebo se skutečně podaří manželům nastěhovat do sociálního bytu ve Finsku? Rocker Timo Tolkki (54) tam na ni údajně čeká, a proto se Dominika vydala za ním.

Prožila před odletem nervy, protože musela rychle sehnat PCR testy na přítomnost koronaviru, ale ty se naštěstí ukázaly jako negativní. Dominika zřejmě zjistila, že Praha pro ni není. Snažila se tu najít práci, ale marně.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden