Její neklidné srdce stále moc touží po slunné Itálii

Simoně každý další rok sluší, a navíc ji nikdy neopustil její pověstný smysl pro humor. Jen díky němu se dokáže na své životní karamboly podívat s nadhledem.

Simonu Stašovou (66) to stále táhne do Itálie, kde si také našla svého druhého manžela. Dnes je prý dokonce přesvědčená, že v minulém životě byla italskou kočkou.

Vynikající herečka Simona Stašová (66) dnes vypadá mnohem lépe než v dobách svého mládí. Pro spoustu žen se tak stala zářným příkladem toho, že není třeba se bát přibývajících let.

Vždyť každý další rok jí skutečně sluší, a navíc ji nikdy neopustil její pověstný smysl pro humor. Tato okouzlující dáma dnes dokonce říká, že lidé, kteří se neumějí smát, jsou jí podezřelí a že smysl pro humor je jedním z největších darů, které jsme mohli od života dostat.

Ostatně, Simona moc dobře ví, o čem mluví. Vždyť právě schopnost

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden