Její problémy na naše hlavy!

Český národ je seriálem Slunečná posedlý. Jakmile jeho hvězdy přijedou mezi lid, vypadá to pomalu, jako když za starých časů zavítali do ulic mezi obyčejné smrtelníky členové legendárních Beatles.

Lze konstatovat, že kvůli Slunečné musela skončit i Ordinace v růžové zahradě, dlouholetý projekt konkurenční televize. Nebýt sladkobolného příběhu o hodné Týně a její zlé sestře Sylvě, Ordinace by pravděpodobně nebyla takto tvrdě ukončena a velké množství herců nepřišlo o dobře placenou práci.

Chudinka Eva

Zato jejich kolegové ze Slunečné mohou jásat.Nejvíc jásat by měla Eva Burešová, spanilá Popelka, hlavní hvězda pořadu. Ta se kupodivu nejenže neraduje, ale naopak trápí, bouří a rozčiluje. Vlastně je čítankovým příkladem faktu, že lidé si prostě nedovedou ničeho vážit. O takových naši moudří předkové říkávali: Pálí ho dobré bydlo.

Utrpěla šok

Úspěšná a talentovaná žena se zabydlela v nejrůznějších televizních kanálech i v divadelních představeních, rýsuje se před ní zářivá kariéra, peníze na ni velkoryse prší i v době, na niž si v této souvislostí stěžuje snad už i Jaromír Jágr (48). Dnes dokonce i advokáti naříkají, že chudnou spolu se svými klienty. Eva, ta je za vodou neboli ve vatě.

Přesto se užírá srovnatelně se zoufalým nemocničním pacientem, jemuž bylo primářem šetrně sděleno, aby si raději už nepouštěl dlouhohrající desku. „Jsem znechucená a zklamaná!“ vzkazuje národu půvabná herečka. „Potřebovala jsem se na chvíli sbalit a v klidu se sama projet... Jsem totiž v naprostém šoku. Od rána mi v dnešní posvátný den zvoní telefon,“ oznámila v době, kdy se zjistilo, že chodí s kuchařem Přemyslem Forejtem (33).

Fotit? Mě???

V časech, kdy přepracované zdravotní sestřičky utěšovaly nemocné Covidem-19 a na „pracáku“ rostly fronty nezaměstnaných, jezdila zdrcená Eva automobilem ulicemi a snažila se dostat se ze šoku. Byla vyfotografována, jak s novým přítelem vychází z bytu. Kdo si mohl dovolit takhle narušit soukromí mladé, známé herečky a způsobit jí psychickou újmu? „Být na vašich stránkách nepatří k mé práci,“ vzkazuje hvězdička novinářům.

reklama
reklama

Komentáře