Její relaxační studio zlikvidovala konkurence

Půvabná Ivana Andrlová (58) na sebe poprvé upozornila v televizním filmu Podnájemníci z roku 1976, kde si zahrála vedle tehdejších velkých hvězd Daniely Kolářové (72) a Jaromíra Hanzlíka (71). Jen o pár měsíců později dostala Ivana nabídku do poněkud kontroverzního, přitom stále velmi sledovaného seriálu Třicet případů majora Zemana.

Na mateřské začala podnikat A i když ji to později mnozí vyčítali, Ivana nikdy své účasti v seriálu nelitovala. Jenže po roce 1989 její herecké kariéra v podstatě skončila. Andrlová si s tím tehdy hlavu příliš nelámala.

V roce 1990 se jí totiž konečně narodila vymodlená dcera Míša (29), kterou měla se svým tehdejším manželem Ivanem Vyskočilem (72). Jen o rok později pak Ivana začala podnikat se svou kamarádkou, manželkou Michala Davida (58) tenistkou Marcelou Skuherskou (58).

Brzy měly silnější konkurenci Obě byly v té době slavné, a tak jejich relaxační studio ani nepotřebovalo reklamu. „Podnik jsme ještě ani neotevřely a za dva dny sezení u telefonu jsme měly na rok plno,“ vzpomínala později Andrlová a dodávala, že se tehdy ocitla v úplně jiných sférách.

Podnikání ji skutečně naplňovalo, a měla pocit, že se k herecké profesi už nikdy nevrátí. Jenže během dvou let se situace na trhu změnila, a podobných podniků přibývalo jako hub po dešti. S obrovskou konkurencí pochopitelně klesal zájem o Ivanino studio.

V ten moment si Ivana s Marcelou řekly, že půjdou od toho dřív, než by je neúspěšné podnikání mohlo zruinovat. Návrat k herectví se nezdařil Jenže Ivana během své herecké pauzy ztratila kontakt s původní profesí, a tak pro ni návrat mezi kolegy nebyl jednoduchý.

Od té doby již Andrlová nikdy na herecký Olymp nedosáhla. Pro Ivanu bylo vše o to horší, že se její manželství s Vyskočilem v roce 1996 rozpadlo, a ona zůstala na všechno úplně sama. Dnes je vděčná za sebemenší roličku v seriálu, a na svou bývalou hereckou a podnikatelskou slávu může jen se slzami v očích vzpomínat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden