Moje sladké tajemství

Její stará láska nerezaví?

Herečka Jitka Čvančarová (44) žije s tanečníkem Petrem Čadkem (43) v dlouhodobém svazku, ale již několikrát vyšly najevo domněnky o jejich neshodách. Seznámili se během StarDance, přeskočila mezi nimi jiskra, v tajnosti se vzali a dnes spolu vychovávají dceru Elenu Emilii (10) a syna Theodora Christiana (4).

O Čadkovi (43) se tradovalo, že mu žádná z jeho tanečních partnerek nikdy neodolala, možná i proto se nebojí Čvančarová (43) svého muže pěkně podráždit, jako to nedávno udělala s bývalým milencem Martinem Hofmannem (44).

„Dycky“ Jirka. Hráli spolu i v Mostu.

Na premiéře filmu Střídavka, kde si oba herci zahráli, se Jitka rozjela a nebylo možné přehlédnout její sexy krajkovou podprsenku, která jakoby náhodou vykoukla z Jitčiných šatů. Samozřejmě neunikla ani Hofmannovi a z jejich jiskřivých pohledů bylo jasné, že i po letech to mezi nimi stále funguje.

Už pomalu ani nechodí do společnosti.

Žili spolu šest let

Láska mezi Hofmannem a Čvančarovou skončila poté, kdy se na herce provalilo, že údajně využívá služeb prostitutek. Jitka se vyjádřila, že je Martin skvělý člověk a neradi by o sebe přišli jako o lidi. Je otázka, jestli své vřelé city umí ukočírovat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden