Jejich bezpodmínečná láska dokázala překonat i nevěru

Herečka říká, že pokud se vyskytne ve vztahu jakákoli krize, měla by se řešit bez emocí, to je prý jediný klíč ke šťastnému manželství

Toto herecké manželství se za více než padesát let popralo s nejednou těžkou překážkou, ačkoli to občas nebylo růžové, Jana a Viktor Preissovi se nikdy nepřestali milovat a ctít.

Když se porozhlédneme kolem sebe, v tom našem malém českém rybníčku bychom našli dlouholetých a harmonických manželství jako šafránu. Jana a Viktor Preissovi jsou však jednou z mála krásných výjimek. Společnými silami dokázali překonat nevěru, nemanželského potomka i deprese a sebevražedné sklony jednoho ze synů.

A zdá se, že je jejich vztah o to pevnější. Ale jen těžko říct, jak by to s Viktorem Preissem dopadlo, kdyby neměl po svém boku právě milující a oddanou manželku Janu, která si vždy dokázala zachovat chladnou hlavu, a ačkoli to pro ni muselo být nesmírně těžké, všechny trable dokázala zvládnout s grácií.

Rozvod rodičů

Vášeň k umění získala Jana Preis­sová (74) od své maminky, která byla nadšenou ochotnicí, královnou parketu a velice zdatnou zpěvačkou. A tak, když byla Jana ještě malá, začala

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden