Jejich láska je jako na houpačce

Pohledný ORLANDO BLOOM (44) by mohl mít každou ženu. On je však zamilovaný do zpěvačky KATY PERRY (37), a to i přesto, že je jejich vztah pěkně bouřlivý.

Sympatický anglický herec Orlando Bloom (44) natočil jen pár filmů a už z něj byla hvězda. Řeč je pochopitelně o slavné trilogii Pán prstenů a Pirátech z Karibiku. Roztomilý mladíček měl najednou tisíce obdivovatelek, které by daly vše na světě, kdyby jim věnoval alespoň jeden jediný pohled.

Fanynky po něm touží marně

Je ale více než jisté, že všechny ty dámy touží po Orlandovi marně. Herec je totiž už téměř pět let šťastně zadaný a se svou partnerkou, americkou zpěvačkou Katy Perry (36), vychová dceru Daisy Dove, která se jim narodila loni v létě.

Nadšení rodiče její příchod na svět oznámili pomocí srdceryvného příspěvku na sociální síti, ve kterém zmínili skutečnost, že

Zbývá vám 62% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden