Jejich láska zůstala uvězněná v písničkách

Zdálo se, že spojení textaře a zpěvačky s úžasným hlasem je ideální. Jejich štěstí trvalo dvacet let, pak si ale manžel našel mladší milenku a jeho drahé polovičce se zhroutil svět.

Vstup do světa showbyznysu, kde se slavný pár seznámil, měla Marcela Holanová o poznání složitější než její manžel Karel Šíp. Už jako malá holčička s ohnivou hřívou trvala na tom, že se stane zpěvačkou. Všichni se jí kvůli tomu vysmívali, ona ale byla tvrdohlavá a nenechala se odradit, což se jí nakonec vyplatilo rovnou dvojnásobně.

Nejenže si sáhla na pomyslný vrchol pěvecké kariéry, když svou nejslavnější píseň nazpívala s Karlem Gottem (†80), ale našla si v showbyznysu i manžela. Naproti tomu Šíp měl cestu k úspěchu pozvolnější. Umělecké geny zdědil po svém tatínkovi, který byl operním pěvcem.

Když zjistil, že se mu líbí stát na jevišti a bavit lidi, byla jeho další cesta jasná. Na střední filmové škole v Čimelicích objevil i svůj hudební talent a jeho představy o budoucnosti nabraly jasnější obrysy.

Začal pracovat v televizi jako asistent produkce, ale zároveň s tím se toužil prosadit také v muzice. Kdo ví, kdyby ho muzika tolik nelákala, možná by se s Marcelou

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře