Jejich lásku protkaly dvě svatby i dva smutné rozvody

Léta mu trpěla avantýry a alkoholové dýchánky, když se rozvedli, ulevilo se jí. Svým šarmem, vtipem a planými sliby ji však dokázal získat zpátky

Po boku nenapravitelného sukničkáře si herečka zažila své. Dvakrát si ho brala, dvakrát žádala o rozvod. Láskou číslo jedna pro něj vždy byla jeho svoboda i milované herecké řemeslo.

Za svůj život udělá člověk celou řadu chyb. O tom by mohla herečka a spisovatelka Ivanka Devátá (86) jistě vyprávět celé hodiny. Těch osudových bylo hned několik a patří mezi ně především manželství s proslulým bouřlivákem Josefem Vinklářem (†76), jehož si vzala dokonce dvakrát.

Připravil jí hodně perné chvilky, o čemž se s odstupem času herečka už nebojí mluvit. Přesto mezi nimi byla neuvěřitelná chemie, která je k sobě nezadržitelně táhla. Na druhou stranu, kdoví, jak by dnes vypadaly její knihy, kdyby po boku legendárního herce nezažila všechna ta příkoří...

První úspěchy, první láska

Ivanka Devátá měla už od narození umění v krvi. Aby také ne. Jejím tatínkem byl totiž

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden